Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Máte zkušenosti v oblasti kvality a chcete se podílet na zajímavých projektech? Hledáte pozici s adekvátním finančním ohodnocením a možností rozvíjet svůj osobní potenciál? Pro nově vznikající závod hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýra kvality.

Inženýr kvality/ nově vznikající závod

referenční číslo: 1885E14B | aktuálnost: 8. 9. 2016

Náplň práce
- řízení kvality dílů
- sledování výskytu a řízení neshod
- řízení akčních plánů
- realizace a řízení nápravných opatření
- řízení a řešení reklamací
- provádění interních auditů

Požadujeme:

Požadujeme
- VŠ/ SŠ vzdělání technického směru
- komunikativní znalost angličtiny
- praxe na obdobné pozici
- znalost 8D report, ISO TS 16 949, nástroje FMEA,PPAP, APQP

Nabízíme:

Nabízíme
- motivující mzdové ohodnocení
- start-up prostředí - nastavování procesů
- moderní prostředí - nové technologie
- týden dovolené navíc
- příspěvek na dopravu, stravenky

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14ti dní, zřejmě jsme dali přednost jinému kandidátovi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha