Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí úseku kvality

referenční číslo: 12817 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Máte praxi v oblasti kvality a vedení týmu pracovníků pro Vás není novinkou? Hledáte dynamické prostředí firmy, kde budete moci využívat anglický jazyk na denní bázi? Pokud Vás láká práce na pozici VEDOUCÍ ÚSEKU KVALITY v Jihomoravském kraji, pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Nadnárodní společnost vyrábějící pro automotive hledá nového kolegu na pozici:

VEDOUCÍ ÚSEKU KVALITY (45-55.000,-)

Náplň práce

  • vedení inženýrů a inspektorů kvality
  • každodenní řešení vzniklých problémů
  • implementace nových zlepšení do výroby
  • komunikace v rámci společnosti
  • zodpovědnost za kvalitu vyrobených produktů
  • denní komunikace v cizím jazyce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • praxi v oblasti kvality na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením pracovníků a jejich motivací
  • iniciativu a schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

  • zajímavou práci v rozvíjející se společnosti
  • flexibilní pracovní dobu a jazykové kurzy
  • dovolenou navíc, závodní stravování
  • uplatnění v dynamickém prostředí
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha