Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MEGA a.s.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11354820777 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Hledáme specialistu na prodej technologií na čištění/demineralizaci organických i anorganických roztoků.

Požadujeme:
- VŠ (případně i SŠ) chemického, technického či ekonomického směru
- Zkušenosti s obchodními a marketingovými aktivitami
- Praxe v oblasti chemického inženýrství, procesního inženýrství či oboru biotechnologií výhodou
- Zkušenost s prodejem technologických řešení výhodou
- Plynulá angličtina i v technické terminologii, znalost ruského jazyka výhodou
- Uživatelská znalost MS Office, Internet, CRM Microsoft Dynamics výhodou
- Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič/ka
- Orientace na zákaznické potřeby a marketing
- Silná vůle prosadit se, vzdělávat se a uspět
- Další požadavky: reprezentativnost, vynikající prezentační, komunikační a koordinační dovednosti, aktivita, flexibilita, ochota cestovat, loajalita, diplomacie
Náplň práce a odpovědnost za:
- Celosvětový prodej demineralizačních technologií a plnění plánů prodeje
- Provádění průzkumů trhu včetně analýzy konkurence
- Návrhy marketingových opatření a podnětů pro výzkum a vývoj
- Vedení obchodního případu do podpisu smlouvy
- Tvorbu nabídek a jednání se zákazníky
- Uzavírání obchodních smluv a posilování tržní pozice v daném segmentu
- Koordinaci činností s ostatními útvary společnosti
- Marketingová prezentace firmy, segmentu i produktů
- Účast a prezentace společnosti na výstavách a veletrzích
Nabízíme:
- Zázemí rychle se rozvíjející české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how"
- Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje
- Smluvní plat s motivujícím ohodnocením ve vazbě na dosažené prodejní výsledky
- Příjemné moderní pracovní prostředí
- Příspěvek na firemní stravování
- Další sociální výhody

Mzda: 30 000Kč -36 000Kč + další motivační složka za prodejní výsledky

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MEGA a.s., Karolína Nosková, Personalistka, karolina.noskova@mega.cz, +420 487 888 155