Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Technický nákupčí/specialista nákupu (#7559627) (Kladno, CZ)

referenční číslo: 7559627 | aktuálnost: 19. 7. 2016

hledá pro svého klienta, mezinárodní výrobní společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

TECHNICKÝ NÁKUPČÍ/SPECIALISTA NÁKUPU

Popis pozice/Náplň práce:

Vyhledávání nových možností nákupu a nových dodavatelů
Příprava cenových nabídek a potřebných dokumentů
Spolupráce s kolegy v zahraničí a jejich pravidelné návštěvy

Náš klient požaduje:

SŠ/VŠ (logistika, ekonomie apod.)
Praxi na stejné či podobné pozici PODMÍNKOU
Zkušenosti s nákupem dílů do výroby PODMÍNKOU
Znalost výrobního prostředí a technické dokumentace
Znalost AJ na středně pokročilé úrovni – aktivní (komunikace se zahraničím)
Komunikativnost, časovou flexibilitu a ochotu učit se novým věcem

Náš klient nabízí:

Zajímavou práci v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti
Flexibilní pracovní dobu
Kvalitní zaškolení
Velmi zajímavé mzdové ohodnocení + 13. plat
Příležitost pro další vzdělávání
Příspěvek na stravování a dopravu
Penzijní připojištění a další benefity

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „Mám zájem“.