Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11218030795 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Místo výkonu práce: Soukenická 158, Chrudim
Náplň práce: komplexní vedení mzdové a personální agendy se zřetelem na důvěrnost materiálů, výpočet výše výplaty, zúčtování platu a náhrad platu, nemocenského a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, výpočet a srážky z platu, zajišťování agendy daní z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců, pojistného na sociální a zdravotní pojištění, vystavení potvrzeních souvisejících s pracovním poměrem a příjmem zaměstnanců, sledování postupů do vyšších platových stupňů, případně další potřebné související úkoly, provádí veškeré pracovněprávní úkony a personalistické práce jako je např. sepisování pracovních smluv a dohod o činnosti, provedení práce dle pokynů ředitele, stanovení platového zařazení dle praxe, sepisování zodpovědnosti zaměstnanců za svěřené hodnoty zaměstnavatelem, zakládání a vedení osobních spisů zaměstnanců a dalších průkazných dokladů potřebných k vedení mzdové a personální agendy, vedení evidenčních listů důchodového zabezpečení, hromadné oznámení dle stanovených kódů na zdravotní pojišťovny, vystavování zápočtových listů při ukončení pracovního poměru, sledování praxe dle odpracovaných roků zaměstnanců, zajišťování kontaktu s Úřadem práce, zdravotními pojišťovnami, správou sociálního zabezpečení, finančním úřadem a další potřebné související úkoly se mzdovou problematikou, vedení potřebné agendy v odpovídajícím informačním systému aj.
Požadujeme: praxi 2 roky.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, stabilní zázemí zaměstnavatele
První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle Po-Pá 7-15hod., e-mailovou adresou či přímo na provozovně v Po-Pá 7-15hod.po telefonické domluvě.
K výběrovému řízení doložit životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, průvodní dopis. Obálku označte popisem "Mzdová účetní, personalistika". Bližší informace najdete na webové stránce www.socialni-sluzby.cz. Čas výběrového řízení bude upřesněn po telefonické domluvě.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail