Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Obchodní zástupce - chemické produkty/ aditiva (P3836)

referenční číslo: 182C487A | aktuálnost: 21. 11. 2016

Obchodní servis pro stávající zákazníky společnosti v přiděleném regionu - udržování obchodních vztahů, prezentace novinek v sortimentu, odborné poradenství; zodpovědnost za plnění obchodního plánu, akviziční činnost;
účast na veletrzích a jiných propagačních akcích;
reporty z obchodních jednání, pravidelné meetingy na centrále společnosti

Požadujeme:

SŠ / VŠ vzdělání ekonomického nebo odborného směru, nejlépe se zaměřením na chemii, potravinářství nebo stavebnictví, prokazatelná obchodní praxe min. 5 let, tah na branku, orientace na výsledek, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, flexibilita, zodpovědnost;
uživatelská znalost PC (word, excel, outlook),
ŘP sk. B;

Nabízíme:

Plat složený ze dvou složek, základ cca 25 tisíc + pohyblivá složka závislá na plnění obchodního plánu až ve výši 100% ze základu)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail