Typ nabídky

Minimální mzda

Ošetřovatel/ka zvířat v Zoologické zahradě Tábor, a.s.

referenční číslo: 182BB5B5 | aktuálnost: 08.12.2016

EKOSPOL a.s.

Perspektivní zaměstnání v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů.

Náplň práce

- Krmení a ošetřování zvířat v Zoologické zahradě Tábor, a.s.
- Dohled nad zdravotním stavem zvířat
- Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor, a.s.
- Úklid, čištění a údržba prostorů pro ustájení zvířat (výběhů, kotců, klecí, zimovišť, stájí, voliér…) a vybavení
- Péče o zvířata
- Shromažďování a zaznamenávání informací o zvířatech, např. o jejich hmotnosti, velikosti, fyzickém stavu, provedených ošetřeních, předepsané léčbě a příjmu potravy;
- Práce na směny

Požadujeme

- Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání se specializací na chovatelství zvířat, zootechniku či veterinární obor výhodou
- Praxe a znalost problematiky chovu zvířat výhodou
- Zkušenost s chovem zvířat velkou výhodou
- ŘP skupiny B, T výhodou, nikoliv podmínkou
- Manuální zručnost, fyzická zdatnost, chuť pracovat
- Kladný vztah ke zvířatům
- Spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, loajalita, vstřícnost, důvěryhodnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií poštou nebo e-mailem .

Nabízíme

- Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
- Výborné finanční ohodnocení v rámci motivační složky platu
- Přátelský kolektiv/ rodinná atmosféra
- Příjemné pracovní prostředí v souladu s přírodou
- Vhodné pro absolventy

Finanční ohodnocení:
Roční mzda: 240.000 – 300.000,- Kč

poznámka:
Poskytnutí osobních údajů
Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté podnikateli v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici byly podnikatelem shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání.
Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Tábor - Větrovy

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zemědělství, lesnictví

Profese: pokladní, chovatel zvířat, ošetřovatel

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy