Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Specialista spolehlivosti výrobku/plzeň/TAR

referenční číslo: 35235 | aktuálnost: 7. 12. 2016

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost v oblasti dopravního strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

SPECIALISTA SPOLEHLIVOSTI VÝROBKU

Popis pozice:

- ověřuje zapracování požadavků zákazníka na spolehlivosti do návrhu produktu,
- podílí se na specifikaci požadavků na spolehlivost nakupovaných položek.
- podílí se na specifikaci zkoušek k validaci výrobku, včetně případných zkoušek bezporuchovosti a životnosti,
- řídí práce na analýzách bezporuchovosti, udržovatelnosti, nákladů životního cyklu produktu a FMEA,
- organizuje analýzy příčin provozních poruch a spolupracuje na návrzích opatření k jejich eliminaci,
- spolupracuje se specialistou na bezpečnost na rizikových analýzách.

Požadujeme:

- vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání technického směru,
- praxe v technickém oboru vítána,
- znalost angličtiny v úrovni „pokročilý“, znalost němčiny výhodou,
- znalost analytických metod FMEA, FTA, RBD, PCA, ETA výhodou,
- základní znalosti z oblasti pravděpodobnosti a statistiky.

Nabízíme:

- komplexní zaškolení v rámci adaptačního plánu
- zajímavou a samostatnou práci na vývoji progresivních systémů a špičkových technologií v perspektivní společnosti
- perspektivu uplatnění v české společnosti patřící mezi špičky v oboru
- možnost osobního a profesního rozvoje
- zaměstnanecké výhody
- dlouhodobá zakázková náplň
- know-how společnosti působící na světovém trhu
- motivující systém odměňování a zaměstnaneckých výhod

Benefity:
Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání.

Termín nástupu: ihned, příp. dohodou
Místo pracoviště: Plzeň

V případě zájmu zašlete svůj aktuální strukturovaný životopis v ČJ na e-mail kariera03@karierasro.cz a uvádějte značku 24120/SPEC/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Martina Tarabášová, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: kariera03@karierasro.cz