Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník s NJ+AJ

referenční číslo: 10474 | aktuálnost: 9. 8. 2016

Ovládáte anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni? Máte technické myšlení a hledáte novou pracovní příležitost v Jihomoravském kraji (Břeclavsko)? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegy na pozici:

PRACOVNÍK s NJ+AJ

Náplň práce

  • vykonování práce v oblasti kvality
  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • podílení se na řešení reklamací
  • kompletní zaškolení na pozici
  • denní využití cizích jazyků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru výhodou
  • komunikativní znalost NJ + AJ nutná
  • praxe v oblasti kvality vítána
  • komunikativnost, aktivní přístup
  • odolnost proti stresu, ochotu učit se

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • dohodou příspěvek na dojíždění či relokaci
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • dovolená navíc, závodní stravování
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (Břeclavsko)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha