Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Tiskárny MAFRAPRINT se specializují na tisk produkce novinového charakteru. Zaměstnáním u nás získáte možnost podílet se na vydávání takových deníků, jako jsou MF DNES, Lidové noviny a Metro. Jsme součástí mediální skupiny MAFRA a právě hledáme nové posily do našeho týmu. Těšíme se na Vaši reakci!

Vedoucí linky V1

(referenční číslo: 18089175)

Popis pozice:

- pracovník expedice na zařízení V1 (knihařská linka)

Očekáváme:

- vyučení v oboru mechanik seřizovač,
- ochotu pracovat ve směnném provozu,
- praxe na obdobné pozici vítána.

Nabízíme:

- čisté pracovní prostředí v moderním polygrafickém závodě v Praze - Malešicích,
- 5 týdnů dovolené ročně,
- příspěvek na závodní stravování,
- každoroční příspěvek na volnočasové aktivity,
- zázemí stabilní mediální skupiny.

Místo pracoviště: Tiskařská 625/2<br />15000 Praha 5<br />Česká republika

Region: Praha

Obor: Média, polygrafie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity