Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Operátor stroje

referenční číslo: 10223 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Chcete se podílet na vzniku společnosti? Hledáte stabilní zaměstnání?
Pokud jste odpověděli ano, tak hledáme právě Vás pro nově vznikající pobočku mezinárodní společnosti se sídlem v Plzni na pozici:

OPERÁTOR STROJE (od 18 000,-Kč)

Náplň práce

  • Obsluha poloautomatického stroje na lisování EPP dílů
  • Obsluha VZV a menšího jeřábu (pro výměnu formy na stroji, jeřáb je součástí stroje)
  • Dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • SOU, SŠ výhodou
  • Zkušenost s listování EPP dílů výhodou
  • Zkušenost s automobilovým průmyslem výhodou
  • Spolehlivost, pečlivost a přesnost

Nabízíme:

  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnu dovolené
  • stravenky

Mzda: 16 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha