Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ARENIS s.r.o.

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10892460771 | aktuálnost: 20. 10. 2016

Požadujeme: vzdělání zaměřené na informační technologie a elektro, přehled v IT, zkušenosti s bezdrátovými a LAN sítěmi, znalost technologií Mikrotik, UBNT a síťových protokolů výhodou, flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost, schopnost dále se vzdělávat, samostatnost při řešení úkolů, komunikativnost a příjemné vystupování, Aj výhodou, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: práci v mladém kolektivu, kreativní a různorodou práci, možnost profesního růstu, k dispozici služební telefon, automobil, notebook, připojení k internetu, nadstandartní ohodnocení se mzdový růstem, zaměstnanecké benefity
Pracovní náplň: IT technik realizující internetové přípojky, servis internetových přípojek, servis výpočetní techniky, výstavba a správa datových sítí. Předpokládaná pracovní doba je 9:00 až 17:30 (může se změnit na 8:00 až 16:30). Místo výkonu práce Spálené Poříčí, vhodné zejména pro uchazeče z okolí Spáleného Poříčí.
Životopisy zasílejte na e-mail: info@arenis.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 19 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ARENIS s.r.o., Lukáš Křupka, Dis., jednatel, lukas.krupka@arenis.cz, +420 773 820 111