Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně

Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11198010771 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Pracoviště: Národní třída 384/13, 695 01 Hodonín. Min. dosažené úplné SŠ vzdělání ekonomického směru, výborná znalost metod, zásad a postupů pro vedneí účetní evidence podnikatelských subjektů, velmi dobrá znalost práce na počítači, Windows, Excel, Word, schopnost vést pracovní tým (zkušenosti s řízením kolektivu), velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, operativnost při řešení mimořádných situací, ochota učit se novým věcem, aktivita, zodpovědnost, přesnost, pečlivost, svědomitost, analytické myšlení a systematický způsob práce, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, ŘP sk. B. Zaměstnání v prosperující české firmě, stravenky, penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních výročích, systém firemního vzdělávání aj. Kontakt na tel. 518 389 236 od 7:00 do 15.30, na mail. brhel.frantisek@jednota-hodonin.cz nebo osobně po dohodě.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail