Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ALPS Electric Czech, s.r.o.

Úředníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10399270770 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Popis činnosti: Budete odpovědní za plánování výroby, jeho optimalizaci a koordinaci příslušných spolupracujících oddělení. Jednou z klíčových odpovědností bude komunikace s výrobou, reportování jak interně, tak firmám v rámci skupiny. Hlavním výstupem Vaší práce bude zajištění dodávek zboží v požadovaném čase a kvalitě při dodržení rozpočtu.
Kvalifikační předpoklady: vzdělání VŠ/SŠ, ideálně ekonomický, nebo technický směr, pracovní zkušenost v oblasti plánování nebo logistiky je výhodou, absolventi na dobré úrovni vítáni, pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, týmovost, motivovaná, samostatná a odpovědná osobnost, odolnost vůči stresu, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni je bezpodmínečným požadavkem, znalost německého jazyka je výhodou, znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí, časová flexibilita nutností, ŘP sk. B je výhodou, znalost MS Excel, Word nutností.
Nabízíme: motivující finanční hodnocení, práci v dynamickém kolektivu a příjemném pracovním prostředí, příležitosti pro absolventy, možnosti odborného a kariérního růstu, zázemí silné mezinárodní firmy řadící se k vůbec největším v oboru, 25 dní dovolené, zaměstnanecké výhody, účast na zahraničních projektech, Vaše nabídky obsahující dotazník, který naleznete na adrese: http://www.alps.cz/job/czech/ppc-koordinator-planovani-vyroby.html a motivační dopis zasílejte na adresu: ALPS Electric Czech, s.r.o., sl. Lucie Eyerová, Sebranice 240, 679 31 Sebranice u Boskovic, tel.: +420 516 490 114, fax: +420 516 455 980, e-mail: jobs@alps.cz
Žádosti bez těchto náležitostí nebudou akceptovány, a nebude na ně odpovídáno. V případě zájmu o osobní návštěvy si prosím sjednejte termín předem tak, abychom Vám mohli věnovat dostatek času.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail