Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

International Automotive Components Group s.r.o.

Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10964460767 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Místo výkonu práce: Nové Zákupy 528

Hlavním úkolem Koordinátora zákaznických projektů je péče o zákaznické projekty od jejich
nominace po zavedení do sériové výroby. Koordinuje celý proces vedoucí přes vyjednávání
se zákazníky, vývoj produktů, pořízení výrobních nástrojů, podporu při zpracování potřebné
dokumentace a spolupráci s kooperujícími odděleními.

Náplň práce:
- Komunikace s project managery pro jednotlivé zákaznické projekty
- Vedení projektů v prototypové a předsériové fázi
- Zavádění a realizace nové výroby včetně zajištění nových výrobních nástrojů
- Zajištění změnového řízení v prototypové a předsériové fázi projektu
- Předávání projektů z předsériové do sériové výroby
- Podpora při vypracování výrobní dokumentace

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
- Zkušenosti v oblasti projektového řízení v prostředí automobilového průmyslu
- Znalost programu AutoCAD, SAP a programu pro zpracování 3D dat výhodou
- Dobrá uživatelská znalost práce s PC – MS Office
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- Velmi dobré finanční ohodnocení
- Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost
- Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
- Jazykové a další odborné kurzy
- Příspěvky na stravování a dopravu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

International Automotive Components Group s.r.o., Kateřina Sedláčková, ZPY-kariera@iacgroup.com, +420 607 855 473