Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista svařování – bez nutnosti certifikátů

referenční číslo: 9356 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste specialistou v oblasti svařování? Chcete svou kariéru nadále svěřit do rukou moderní společnosti mimo automobilový průmysl? Pak pokračujte ve čtení

Kovovýrobní firma hledá nového kolegu na pozici:

SPECIALISTA SVAŘOVÁNÍ – bez NUTNOSTI CERTIFIKÁTŮ

Náplň práce

  • definování procesů ve svařování
  • podílení se na sestavování svařovacích norem
  • kontrola kvality svařování
  • tvoření výkresové dokumentace
  • kontroly a zkoušky podle norem ČSN, ISO

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ technického směru – strojírenství, elektrotechnika, svařování
  • min. 2 roky praxe na pozici technologa svařování
  • znalost angličtiny výhodou
  • zájem o dodělání si svářečských certifikátů – IWE, EWE (možnost proplacení firmou)
  • schopnost tvorby výkresové dokumentace
  • řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • zaměstnání v české společnost
  • možnost kariérního posunu v rámci společnosti
  • široká nabídka kurzů hrazených zaměstnavatelem (jazykové i odbornostní)
  • platové podmínky adekvátní Vašim zkušenostem a znalostem
  • implementace zajímavých projektů
  • benefity: příspěvek na stravování, dovolená nad rámec zákonem stanovené lhůty…
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha