Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Software engineer junior - C#

referenční číslo: 9919 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Are you looking for a job in IT field? Do you have experience in C# programming? Is your English on such a level that you can communicate with your colleagues?
We may be looking for you
International company dealing with SW translation and testing services is looking for junior SW engineer.
Become a member of a small developer team

SOFTWARE ENGINEER JUNIOR - C#

Náplň práce

  • Write a new code or adapt existing one
  • Designing sofware architecture
  • Participation in development of emerging product
  • Natural language processing, language translation
  • Participate in improvement of software development processes

Požadujeme:

  • Experience with .NET Framework and C#
  • Creation of interactive user interfaces
  • Communicative level of English
  • Good to know Javascript, HTML5, UX, SQL
  • Client-side performance in mind

Nabízíme:

  • One more week of holiday
  • Food vouchers
  • Language course allowance
  • Pension insurance or Flexi Pass
  • Quarterly financial bonus
  • Sick days
  • Place of work - Brno

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha