Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SÚS Královéhradeckého kraje a.s.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11009700791 | aktuálnost: 30. 11. 2016

ŘIDIČ/-KA, SILNIČÁŘ/-KA
- PP na dobu určitou na 1 rok s možností dalšího prodloužení na neurčito, TERMÍN NÁSTUPU DLE DOHODY
- Náplň práce: řízení motorových vozidel a stavebních strojů pro údržbu silniční sítě-výhodou; kontroluje motorová vozidla před/ v průběhu a po ukončení práce; práce spojené s výkonem běžné údržby silnic údržbového, nestavebního a stavebního charakteru; zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy v rámci výjezdů; práce při údržbě součástí a příslušenství silnic; v oblasti BOZP se prokazatelně seznamuje s návody na obsluhu všech vozidel, strojů a zařízení, které obsluhuje.
- Požadujeme: SOU technického zaměření; praxe výhodou; ŘP sk. C, příp. CE; profesní průkaz řidiče; dopravně psychologické vyšetření.
- Nabízíme: dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky Kč 90,-- + další benefity, mzdové ohodnocení: průměrná měsíční mzda Kč 24.000,--
- Životopisy zasílejte na adresu: marie.souckova@suskhk.cz. Do předmětu uveďte "Řidič, silničář NM". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.
- Úplné znění inzerátu k nahlédnutí na www.sushk.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

SÚS Královéhradeckého kraje a.s., Marie Součková, marie.souckova@suskhk.cz, +420 495 540 219

Odpovědět na inzerát