Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Stimul - personální poradenství

Vedoucí oddělení - účetnictví a rozpočet

referenční číslo: S046/120916 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Pro větší organizaci, která je finančně zajišťována z rozpočtů, grantů, případně dalších přicházejících finančních položek, pro pozici – nástupnictví, hledáme vhodnou kandidátku nebo kandidáta na pozici:
VEDOUCÍ ODDĚLENÍ - ÚČETNICTVÍ a ROZPOČET

Úkolem na této pozice bude seznámení se a postupně převzetí a zastřešení účetnictví a podpora ekonomického ředitele. Vedení účetnictví a rozpočtu. Kompletace podkladů pro vyhodnocování výsledků organizace z pohledu účetnictví.
Důležitá je odpovědnost za správné účetní čerpání dle finančního plánu, kontrola toků z grantů, účetnictví k projektovým rozpočtům atd.
Postupně převezmete vedení cca 4 členného týmu účtárny v agendách: fakturace (vydané, přijaté), pokladna, zpracování cestovních příkazů včetně zahraničních

Požadujeme:

Požadavky:
- optimálně VŠ vzdělání, případně SŠ
- praxe 5 let pro VŠ, vetší praxe u SŠ vzdělání
- zkušenost z účetního vedení či účtování celku
- znalost legislativy ve vztahu k účetnictví, případně ekonomii
- zkušenost se závěrkami
- orientace v účetnictví neziskový sektor, grantové financování projektů – výhodou
- PC uživatelsky – Word, Excel, zkušenost s účetními programy

Nabízíme:

Nabízíme zajímavou pracovní nabídku ve větší organizaci na zastřešující pozici. Práce pro korektní firmu, stabilita firmy i zaměstnání. Uspokojení z práce v odborně zaměřené organizaci. Výborná doprava, na metru.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail