Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dumrealit.cz/BONUS

Realitní kancelář Dumrealit.cz/bonus je společnost, která úspěšně od roku 2011 zprostředkovává prodej a pronájem všech druhů nemovitostí v Karlovarském kraji. Naši makléři, klienti a zákazníci nás mohou navštívit v moderně vybavených kanceláří v Chebu, Sokolově a Karlových Varech. Naše realitní kancelář a její realitní makléři se pravidelně umísťují na předních pozicí celorepublikové soutěže a aktivně se školíme na školeních pořádaných Realitní Akademií České republiky. Realitní kancelář Dumrealit.cz Bonus si zakládá na profesionalitě a dobré znalosti lokality. K zákazníkům přistupujeme individuálně a nabízíme nadstandartní služby jako stěhování, rekonstrukce nemovitostí, vyklízení, home-staging, znalecké posudky, daňové poradenství, zastupování při přepisu energií atd.

Specialista prodeje v realitách v Karlových Varech, Sokolově a Chebu

referenční číslo: 1322087 | aktuálnost: 24. 1. 2017

Specialista prodeje, vyhledává nemovitosti, jedná s majiteli a sjednává podmínky prodeje nebo pronájmu. Náplň činnosti se skládá z vyhledávání nemovitostí, které zprostředkovává k prodeji nebo pronájmu. Dojednává s majiteli konkrétní podmínky prodeje nebo pronájmu, uzavírá kupní, nájemní nebo podnájemní smlouvy a přepočítává či stanovuje výši provizí. K celé činnosti pak vede podrobnou dokumentaci

Požadujeme:

obchodního ducha, komunikační dovednosti a smysl pro organizaci
reprezentativní a etické vystupování
ochotu rychle a efektivně hledat cesty k naplnění přání našich klientů
časovou flexibilitu, aktivní a pozitivní přístup
řidičský průkaz sk. B, uživatelská znalost PC a velká chuť do práce jsou nutností
znalost AJ nebo RJ výhodou

Nabízíme:

pestrou práci pro prestižní a stabilní společnost s dlouholetou tradicí na trhu ve velmi atraktivním pracovním prostředí. Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje a příležitost za Vaše obchodní úspěchy získat i výborné ohodnocení. Pokud naši výzvu přijmete, stanete se součástí skvělého týmu specialistů ve sféře realit a Vaše jméno se může stát symbolem úspěšné společnosti!

Mzda: 10 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Reality

Specializace: realitní makléř

Typ nabídky: Kontrakt

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail