Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MetLife Europe d.a.c.

Pomáhejte lidem získat od života více... Líbilo by se vám pracovat v nadnárodní společnosti se silným a stabilním postavením na trhu? Máte střední školu, umíte pracovat na PC? Pracujete rádi s lidmi a umíte jim naslouchat? Jste obchodníkem tělem i duší? Chcete být odměňováni za skutečně odvedenou práci? Přidejte se k nám a pracujte pro světovou špičku v životním pojištění

Manažer obchodního týmu

referenční číslo: 172EBCD3 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Role manažera je jedna z nejdůležitějších v rámci obchodní služby. Na této pozici budete především hledat nové kolegy na pozice pojišťovacích poradců starat se o jejich vedení a rozvoj.

MetLife Vás bude bavit
Jste zkušený obchodník nebo máte praxi s vedením lidí? Máte obchodního ducha? Máte chuť se dále rozvíjet a růst? Je vám vlastní samostatnost a zodpovědnost? Pak je tato práce určená právě pro vás.

V prvním roce vám zajistíme
- zajímavou finanční podporu
- kvalitní a bezplatné zaškolení
- nadprůměrné ohodnocení
- příspěvek na osobní automobil.

Pohovory i návštěvy u klientů si naplánujte podle vašich časových možností, zázemí budete mít v naší kanceláři.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail