Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Obchodní zástupce – ochranné pracovní pomůcky/hygienické a kancelářské potřeby

referenční číslo: 16FDCA8B | aktuálnost: 15. 11. 2016

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti prodeje ochranných pomůcek, pracovních oděvů, hygienických a kancelářských potřeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce.

Náplň práce:
- Vyhledávání nových zákazníků v oblasti ochranných pracovních pomůcek a hygieny
- Představení produktů společnosti
- Vytváření a budování dlouhodobých obchodních vztahů ve svěřeném regionu
- Zodpovědnost za svěřený region

Požadujeme:
- zkušenosti v daném oboru
- Obchodní, prodejní a vyjednávací schopnosti
- Příjemný vzhled a vystupování
- Vysoké pracovní nasazení
- Samostatnost
- Odpovědný a iniciativní přístup
- Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
- Zajímavou a perspektivní práci v dosahu bydliště
- Možnost práce i na IČO
- Kvalitní produktové i obchodní zaškolení
- Vedení a pracovní podporu
- Zázemí stabilní firmy
- Vlastní organizaci času
- Výdělek přímo závislý na pracovním nasazení

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na emailovou adresupredvyber@predvyber.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha