Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Miroslav Šrachta

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11197160760 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Autoservis Šrachta s.r.o. hledá zaměstnance na následující pozici "Prodejce/Prodejkyně nových a ojetých vozů"

Náplň práce:
Plnění stanoveného obchodního plánu
Plánování a plnění marketingových aktivit
Účastnit se předepsaného vzdělávání

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání
Obchodní a komunikační dovednosti
Samostatnost, pečlivost a loajalitu
Chuť se dále odborně vzdělávat

Nástup: ihned

Platové podmínky: základní mzda + provize (20 000 - 40 000 Kč)

Nabízíme
Zázemí stabilní společnost
Práce v novém pracovním prostředí
Závodní stravování
Možnost profesionálního růstu

KONTAKT: nejprve zasílejte životopis na e-mail: info@srachta-autoservis.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha