Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista zákaznické linky - PASIV -

referenční číslo: 16E8EF1F | aktuálnost: 02.05.2017

JOB LEADER CZECH s.r.o.

Pro našeho velmi významného klienta, nadnárodní společnost, hledáme více vhodných kandidátů na pozice

Náplň práce

- pouze příjem požadavků od zákazníků - poskytování klientského servisu
- vedení pravidelných záznamů o prováděných činnostech v interním informačním systému

Požadujeme

- ukončené SŠ vzdělání - zkušenosti z obdobné pozice, alespoň formou brigády (operátor call centra, telemarketing) - znalost Aj vítána (nikoliv podmínka)
- aktivní a pozitivní přístup
- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, důslednost, ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
- výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

- práci v moderním klimatizovaném pracovním prostředí mezinárodní společnosti
- odborné zaškolení, školení obchodních dovedností, osobnostní rozvoj
- zajímavé motivující finanční ohodnocení, fix + odměny odvislé od výkonu, celkem až 24 tis. brutto / měs. - stravné - možnost profesního růstu - pracovní doba Po – Pá (mimo víkendy), vhodné i pro studenty, či absolventy VŠ - nástup od 1. 6. 2016 - místo pracoviště: nedaleko centra Brna

Mzda: 16 000 - 24 000 Kč

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Seniory, Absolventy, Studenty