Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér – automotive

referenční číslo: 11426 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Máte už nějaký ten pátek praxi v konstrukci? Domluvíte se anglicky a hledáte pracovní změnu?
Pak nám nezapomeňte poslat své CV a my Vám zavoláme, abychom Vám řekli víc.
Mezinárodní výrobní společnost, zaměřena na výrobu do automobilového průmyslu, hledá do týmu konstruktérů nadšeného parťáka na pozici:

KONSTRUKTÉR – AUTOMOTIVE (až 50.000,- Kč)

Náplň práce

  • Budete upravovat stávající stroje na přání zákazníka
  • Občas se setkáte i s novým vývojem výrobku
  • Každý den budete konstruovat v AutoCAD, občas v Catii
  • Čeká Vás spolupráce s týmem konstruktérů a výrobou
  • Budete muset včas dodržovat stanovené termíny

Požadujeme:

  • Ukončené studium v oboru strojírenství vysoké škole
  • Alespoň 1 roky praxe na pozici konstruktéra
  • Zkušenosti s konstrukčním programem AutoCAD, případně Catie
  • Anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
  • Dobrého parťáka mezi konstruktéry, který bude zodpovědný i samostatný

Nabízíme:

  • Odpočinete si o jeden týden víc, než je standardem
  • Když se firmě bude dařit, rádi Vás finančně odmění
  • Ve firmě si dáte v závodní jídelně dobrý oběd za dobrou cenu
  • Firma Vám přispěje na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: 25 min autem z centra Prahy(Praha západ)

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha