Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Interní auditor kvality

referenční číslo: 10203 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Chtěli byste se dále rozvíjet v kvalitě ve stabilní velmi perspektivní výrobní společnosti v Plzeňském kraji? Máte zkušenosti s prováděním interních auditů a domluvíte se v angličtině nebo němčině?

Pak neváhejte a přijměte tuto výzvu stát se součástí silného týmu výrobní společnosti působící ve stabilním odvětví na pozici:

INTERNÍ AUDITOR KVALITY

Náplň práce

  • provádění interních auditů kvality ve výrobní technicky zaměřené společnosti
  • odpovědnost za systém řízení kvality
  • dohled nad vstupní i výstupní kontrolou kvality
  • zajištění provedení opatření zjištěných při auditech
  • řízení interních procesů kvality

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • alespoň rok praxi s prováděním interních auditů u výrobní technicky zaměřené společnosti podmínkou
  • znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
  • další zkušenosti a znalosti v oblasti kvality výhodou
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • dobrou znalost práce na PC (Excel, interní databázové systémy)
  • zkušenosti s vedením týmu výhodou

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení (bonusy)
  • 25 dnů dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • propracovaný systém vzdělávání (odborné i jazykové)
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • notebook, mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: Domažlicko

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha