Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, silnou a zavedenou společnost působící v lokalitě Jílové u Děčína, hledáme spolehlivé a pracovité uchazeč na pozici Konstruktér/ka, Designer/ka. Jedná se o velmi zajímavou pracovní pozici v mezinárodní společnosti. Co Vám nabízíme? Třeba zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování a týden dovolené navíc. Nástup je možný ihned.

Konstruktér/ka, Designer/ka

referenční číslo: 6238 | aktuálnost: 29. 8. 2016

Pro našeho významného klienta, silnou a zavedenou společnost působící v Jílovém u Děčína, hledáme spolehlivé a pracovité uchazeče na pozici Konstruktér/ka, Designer/ka. Jedná se o velmi zajímavou pracovní pozici v mezinárodní společnosti. Co Vám nabízíme? Třeba zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování a týden dovolené navíc. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- vytváření obalového a průmyslového designu
- práce s grafickým softwarem CAD
- orientace v technické dokumentaci

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- znalost technologie výroby lepenky a jejího technologického zpracování
- zkušenosti v oboru návrhu a výroby obalů
- osvojené používání CAD - grafický software
- tvůrčí vlastnosti a nápaditost
- schopnost pracovat v týmu
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- práci pro stabilní mezinárodní společnost
- hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
- okamžitý nástup do kmenového stavu klienta
- zajímavé finanční ohodnocení s měsíčními bonusy, dle kvalit uchazeče
- příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
- zaměstnanecké benefity: 1 týden dovolené navíc (5 týdnů/rok)
- příspěvek na závodní stravování

Místo pracoviště: Děčín

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa, Grafika, Tvůrčí práce, kultura, umění, Média, polygrafie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha