Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Innogy Zákaznické služby, s.r.o.

Operátoři telefonních panelů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11196370792 | aktuálnost: 4. 1. 2017

  • SŠ vzdělání, vhodné pro absolventy i pro OZP, velmi dobrá uživatelská znalost MS Office, znalost SAP CRM, IS-U výhodou, příjemný projev a pro zákaznická orientace, předpoklady být dobrým prodejcem, energie, nadšení, vytrvalost, samostatnost, odpovědnost, náplň práce: telefonická komunikace se zákazníky RWE, vyřizování požadavků zákazníků, poskytování informací o produktovém portfoliu RWE, prodej produktů společnosti RWE.

Mzda 15 000 - 17 000 Kč (nástupní fixní mzda) + variabilní složka mzdy 15-20% z fixu podle pracovních výsledků, neomezené provize z prodejů, 5 týdnu dovolené + 3 dny osobního volna s náhradou mzdy, strukturovaný systém kariérního růstu, osobní rozvoj, příspěvek na stravování, po zapracování - nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů - sport, kultura, jazykové kurzy, cestování, životní a penzijní připojištění a jiné, 4-směnný provoz - příchozí linka v době 6 - 22 hod. (7,5 hod./den), plný úvazek, nástup ihned, pracoviště: Jánská 14, Opava, KO: Rybiařová Barbora Mgr., e-mail: barbora.rybiarova@rwe.cz, životopisy zasílejte na uvedený e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 - 20 400 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail