Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DGS Druckguss Systeme s.r.o.

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11568800740 | aktuálnost: 18. 10. 2016

NÁPLŇ PRÁCE
- Samostatná konstrukce jednoduchých přípravků; podpora při jejich výrobě.
- Správa layoutů.
- Příprava výrobní dokumentace pro opravy a změny nástrojů.
- Příprava programu pro 3osé CNC (MCV 1000 SPEED).
POŽADAVKY:
- ÚSO - SPŠ strojní
- praxe v automobilovém průmyslu a v konstrukci výhodou
- základy AJ nebo NJ
- ŘP skup. B
- znalost práce v AutoCad a některém 3D SW, znalost práce v SolidWorks výhodou
- dobrá znalost technického kreslení, znalost norem ISO TS výhodou
- vhodné i pro absolventy
Nástupní hrubá mzda 23 000,- Kč, hrubá mzda po zaučení 28 000,- Kč, odpovídající vzdělání, zkušenostem a praxi v oboru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DGS Druckguss Systeme s.r.o., Mgr. Adéla Blažková, personalistika@dgs-druckguss.com, +420 482 429 747