Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Základní škola v Oboře

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11166390711 | aktuálnost: 27. 7. 2016

Místo výkonu práce:
Tesařská č.p. 790
293 06 Kosmonosy
Prvotní kontakt: emailem: info@zsvobore.cz
Náplň práce:
- přímá výchovně-vzdělávací práce s dětmi ve školní družině (smíšená první až třetí třída, maximální počet 15 dětí)
- vypracovávání plánů výchovné činnosti a příprav na ni
- podpora nezávislosti dětí, příprava vhodného prostředí, respekt k individuálnímu vývoji každého dítěte
Požadavky:
- odpovídající pedagogická kvalifikace pro práci vychovatele s dětmi ve školní družině (kvalifikace dle požadavků MŠMT)
- předchozí praxe s dětmi mladšího školního věku
- respektující přístup k dětem
- uvítáme zájem o montessori pedagogiku
- energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k dětem, práci a životu, která má radost z práce s dětmi
- všestranně nadaná osobnost - sport, hudba, výtvarná a dramatická činnost, …
Nabízíme:
- práci na částečný úvazek - každý den od 12:30 - 16:30 (po domluvě možnost i úvazku jen na některé dny v týdnu)
- nástup od září 2016
- odpovídající smluvní finanční ohodnocení při splnění všech uvedených požadavků
- příjemné pracovní prostředí nové školy
- týmovou i samostatnou, zejména však kreativní práci
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosíme o zaslání životopisu na adresu: info@zsvobore.cz nebo kontaktujte Hanu Janečkovou na telefonu 777 725 901.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 10 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha