Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TEDOM a.s.

Zámečníci strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11008850780 | aktuálnost: 10. 1. 2017

Zajímavá, nejednotvárná práce ve strojírenské výrobě „nelinkového“ charakteru. Jedná se především o práci montážního a instalatérského charakteru.
Požadujeme: výuční list ve strojírenském, nebo příbuzném oboru (např. zámečník, instalatér, nástrojař, ,..); schopnost pracovat podle výkresové a technologické dokumentace; praxe ve strojírenské výrobě výhodou.
Vhodné i pro absolventy - nově vyučené.
Nabízíme: perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti; možnost seberealizace - odborný a profesní růst; odpovídající platové ohodnocení; vzdělávací kurzy a další firemní benefity.

Stručný životopis s názvem a číselným označením nabídky pracovního místa zašlete na e-mailovou adresu lubos.kucera@tedom.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 90 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

TEDOM a.s., Luboš Kučera, personalista, lubos.kucera@tedom.com, +420 953 311 004

Odpovědět na inzerát