Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

IT support

referenční číslo: 10673 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Are you a bilingual person interested in IT area? Do you have some experience with customer support? Do you want to be a part of international team and improve your skills?

Then don´t hesitate to send your CV today

Náplň práce

  • Customers support
  • Solving users´ problems
  • Errors identification and specification
  • Daily communication in English

Požadujeme:

  • Custom-oriented person
  • Advanced knowledge of MS Office
  • Flutent english and other language
  • Experience with IT help desk advantage

Nabízíme:

  • Annual bonuses
  • 5 weeks holidays
  • contribution to pension fund
  • Training and courses
  • Meal vouchers and flexipasses

Location: Prague

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha