Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Technologies

Unix - specialista podpory - možnost směn

(referenční číslo: 2-10-194640/JD)

Náš klient, mezinárodní IT společnost, hledá kandidáty na pozici Specialista podpory systémů a aplikací.

Vaším úkolem bude:

  • Poskytování 1. a 2.stupně podpory serverům a OS
  • Monitoring serverů
  • Dohled nad běžícími aplikacemi
  • Řešení incidentů

Možnost práce na směnný provoz

Požadujeme:

  • Zkušenost s podporou aplikací
  • Znalost Unix/Linux prostředí
  • Přehled v oblasti sítí
  • Znalost databází
  • Dobrá znalost AJ

Nástup možný ihned!

Nabízíme:

Benefity:

  • Roční bonus ve výši 15 - 30%
  • Stravenky
  • Certifikace, školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Poukázky Flexipass atd.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: IT - správa systémů a služby
Typ nabídky: Zaměstnání