Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Specialista supply chain

(referenční číslo: 4-13-211989/JD)

Hledáme schopného jedince s komunikativní angličtinou a s praxí ve výrobní společnosti, v oblasti Supply Chain. Do budoucna je možnost postoupit na vedoucí pozici. Přihlašte se na pozici SPECIALISTA SUPPLY CHAIN

náplň práce:

  • plánování optimální dávek výroby - optimalizace výrobního plánu
  • kontrola funkčnosti a kvality logistických vazeb
  • řízení komunikace se zákazníky a dodavateli
  • řešení objednávek, přepravy, reklamací
  • zprostředkování požadavků zákazníka a příprava smluv
  • zpracování příslušné administrativy
  • vyhledávání přepravců, dojednávání podmínek
  • reporting obchodnímu řediteli

Požadujeme:

  • vzdělání minimálně s maturitou, lépe VŠ
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti - 2 roky
  • komunikativní znalost angličtiny podmínkou
  • administrativní zdatnost - MS office, ideálně i SAP
  • dobré komunikační dovednosti
  • potenciál k postupu na vedoucí pozici

Nabízíme:

Benefity:

  • 13. a 14. plat, věrnostní odměny
  • permanentky na sportovní a kulturní vyžití
  • závodní stravování
  • příspěvky na dětské akce
  • bezúročné půjčky
  • mobilní telefon

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 25 000 - 33 000 Kč / měsíc
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava, logistika, Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání