Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista zákaznické podpory s AJ a NJ

referenční číslo: 12067 | aktuálnost: 9. 10. 2016

Hledáte svoji první práci po studiu ve společnosti, kde Vás čeká dlouhodobý kariérní růst? Baví Vás komunikovat se zahraničními zákazníky a dodavateli? Jste schopni si operativně poradit se vzniklým problémem? Hledáte práci, kde můžete na denní bázi využít německý i anglický jazyk?

Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu v centru sdílených služeb na pozici:

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PODPORY s AJ a NJ (23-28.000,- Kč)

Náplň práce

  • denní komunikace se zahraničními dodavateli
  • případná pomoc s instalací systému do PC
  • administrativní podpora dodavatelů
  • vyhodnocování připojení dodavatelů do interního systému společnosti
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem), denní využití
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost příležitostně pracovat na home office
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • nástup možný IHNED
  • pracoviště: Praha 5

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha