Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

HR specialist – divize Healthcare

referenční číslo: 11758 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Máte rádi osobní kontakt s lidmi a farmacie nebo zdravotnictví jsou Vám blízké? Toužíte se seberealizovat v práci, která je hodnocena dle vynaloženého úsilí?
Pak právě Vás by mohlo zaujmout dynamické spojení personalistiky s obchodem

Do přátelského kolektivu pražské pobočky hledáme posilu na pozici:

HR SPECIALIST – divize Healthcare

Náplň práce

  • Práce na zakázkách v oblasti personalistiky
  • Každodenní komunikace s klienty
  • Vedení výběrových pohovorů s uchazeči
  • Pravidelné schůzky u klientů a účasti na pohovorech
  • Velmi úzká spolupráce s kolegyní na pozici HR researcher
  • Poskytování odborného poradenství v personalistice
  • Reportování o plnění stanovených cílů nadřízenému

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vítána je praxe z farmacie nebo zdravotnictví
  • Zkušenosti s obchodním jednáním velkou výhodou
  • Angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Slušné vystupování, kultivovaný projev, bystrý úsudek
  • Schopnost práce v týmu, empatii
  • Organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Zázemí největší české personální agentury
  • Pracoviště v moderních kancelářích v centru Prahy
  • Možnost seberealizace pro lidi s vysokými nároky na sebe sama
  • Motivační složky mzdy dle výkonu ke garantovanému fixu
  • Jasný profesní růst v rámci společnosti
  • Stravenky a příspěvek na nealko občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností
  • Mobilní telefon a notebook i k osobnímu užití
  • Nástup od 1.8.2016

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Potravinářství a chemie, Personalistika, HR, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha