Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Senior accountant

referenční číslo: 15DBEEF8

Náplň práce

příprava / kontrola účetních operací zadávaných a zpracovaných HUB centrem v zahraniční, komunikace s HUB centrem, spolupráce na inventurách účtů
zodpovědnost za zpracování účetnictví (faktury, majetek aj.)
zpracování DPH v plném rozsahu
příprava podkladů pro DPPO včetně spolupráce s daňovými poradci
spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách
spolupráce s externími/interními auditory
vytváření podkladů pro finanční analýzy
reporting pro mateřskou společnost v zahraničí

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
velmi dobré znalosti české účetní a daňové legislativy
znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
analytické a logické myšlení
pečlivost, zodpovědnost
proaktivní přístup k řešení úkolů, samostatnost

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti
finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
mobilní telefon, notebook
a další firemní benefity

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chlumčanského 497/5, Praha 8, 18000

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita