Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Středisko výchovné péče, dětský domov se školou, dětský domov a základní škola, Dobřichovice

Učitelé na 2. stupni základních škol

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11260820793 | aktuálnost: 4. 1. 2017

Nutnost splnění kvalifikačních předpokladů dle školského zákona č. 561/2004 Sb.ve znění pozdějších předpisů, možnost doplnění kvalifikace v průběhu pracovního poměru (aprobace nerozhoduje, výhodou je ČJ, NJ, M, F), speciální pedagogika nutná (možnost doplnění studia v rámci DVPP). Dále požadujeme kladný vztah k dětem, odolnost vůči stresu, ochotu se dále vzdělávat.
Práce v příjemném pracovním kolektivu, vhodné i pro absolventy, možnost nástupu dle domluvy již od 22. 8. 2016, pracovní poměr na dobu určitou, později možnost práce na dobu neurčitou.
Životopis zasílejte na email: skola@ddsslany.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 21 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Středisko výchovné péče, dětský domov se školou, dětský domov a základní škola, Dobřichovice, Mgr. Jana Adamčíková, skola@ddsslany.cz, +420 778 532 634

Odpovědět na inzerát