Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na výpomoc do hypermarketu v Českých Budějovicích na pozici

Pokladní v hypermarketu - 05 České Budějovice

referenční číslo: 5895 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme komunikativní a zákaznicky zaměřené uchazeče na výpomoc do hypermarketu v Českých Budějovicích na pozici Pokladní. Díky možnosti volby směn je vhodná jak pro studenty, tak pro lidi vedené na ÚP či maminky na mateřské dovolené.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- práce s hotovostní i bezhotovostní platbou
- pokladní činnost
- úklid oddělení

Pracovní doba: ranní a odpolední směny
Nástup: ihned (volné směny již tento týden)

Požadujeme:

- předchozí praxe na pokladně – výhodou
- platný potravinářský průkaz
- čistý trestní rejstřík
- věk nad 18 let
- flexibilita (směny dle domluvy)

Nabízíme:

- práci na dohodu o pracovní činnosti
- mzdu 90,- Kč/hod. příplatky za víkendy a svátky
- zaučení a další spolupráce dle domluvy
- možnost týdenní výplaty mzdy
- možnost výběru směn
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha