Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Statutární město Plzeň

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11269330797 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Platová třída: 4 (v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb.)
Místo výkonu práce: Plzeň

Rámcová pracovní náplň:
" řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel, jejichž největší přípustná hmotnost nepřevyšuje 3500 kg.

Kvalifikační a odborné požadavky:
" střední vzdělání s výučním listem,
" odborná praxe 3 roky podmínkou,
" řidičský průkaz skupiny B,
" základní znalost práce na PC,
" dobré komunikační schopnosti,
" občanská bezúhonnost.

Nabízíme:
" zajímavé a perspektivní zaměstnání,
" motivující osobní příplatek, mimořádné odměny a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a další benefity).

Předpokládaný datum nástupu: září 2016

Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:

1. přihláška (náležitosti přihlášky: název pracovního místa, jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis),
2. strukturovaný životopis,
3. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
4. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
5. personální dotazník a čestné prohlášení (je možno vyzvednout přímo na Personálním odboru MMP nebo stáhnout z webových stránek www.plzen.eu (kategorie Úřad, Pracovní místa).

Písemné přihlášky do výběrového řízení přijímá do 31. 8. 2016 Odbor personální Magistrátu města Plzně, nám. Republiky 1, 306 32 Plzeň. Přihlášku můžete přinést osobně nebo poslat poštou.
Mzda činí 10.000 - 15.200 Kč dle délky praxe + další složky platu dle Zákoníku práce.
Bližší informace na telefonu č. 378 032 711.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 10 000 - 15 200 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha