Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Montážní dělníci ostatních výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11254170764 | aktuálnost: 13. 8. 2016

12.8.2016/ Páječ/ka, operátor lisu a expanderu, operátoři ve výrobě - elektroinstalace (vyhláška 50). Obsluha strojů, základní seřizování stroje, práce s kovem, montáž komponentů, manipulace s výrobky, kontrola kvality. Práce vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií. V případě zaměstnání cizince, podmínka porozumění instrukce práce v českém jazyce. Prac. poměr na dobu určitou 6 měsíců. Příplatek na dopravu, příplatek na stravování, pro kandidáty ze vzdálených oblastí ubytování ZDARMA. Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na čísle 775 887 520 Miriam Loučková v době od 8 do 17 h. nebo emailem: Miriam.Louckova@gigroup.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 800 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail