Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Specialisté v oblasti personálního řízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10867310708 | aktuálnost: 15. 7. 2016

SŠ/VŠ s praxí v řídící pozici v HR min. 5 let, výborná orientace v pracovně právní legislativě a mzdové problematice, zkušenosti s řízením kolektivu, zkušenost ze středně velké společnosti (cca 200 zaměstnanců), znalost MS Office (zejména Excel, Word, PowerPoint), výborné komunikační a organizační schopnosti, analytické myšlení, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, ŘP sk. B – aktivní řidič, schopnost efektivně vést a motivovat tým, umění rychle odhadnout povahu uchazečů, odolnost vůči stresu, sebekontrola, vysoká míra profesionality a loajality. Mzda: od 25 000 Kč.
Náplň: zajištění veškeré HR operativy – nábor a adaptace nových zaměstnanců, školení a vzdělávání, hodnocení a motivace, pracovně-právní agenda, HR marketing, interní komunikace, poradenství pro liniové manažery apod.,zodpovědnost za tvorbu a realizaci strategie rozvoje lidských zdrojů jednotlivých oddělení celé společnosti, plánování nákladů na lidské zdroje,určování strategie odměňování a benefitů na základě požadavků jednotlivých oddělení společnosti a v souladu s trhem. Nabízíme: zázemí stabilní ryze české společnosti,motivující mzdové ohodnocení, možnost profesního rozvoje a růstu, zajímavé zaměstnanecké výhody a benefity, nástup možný ihned, práci pro společnost s předním postavením na trhu, aktualizace 14.7.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail