Typ nabídky

Minimální mzda

HR specialista junior

referenční číslo: 1582D5EB | aktuálnost: 10.02.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

UNIPETROL RPA, s.r.o. hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo.

Náplň práce

Náplň práce:
• Administrativní podpora odboru vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
• Zajišťování školení pro zaměstnance
• Evidence uskutečněných školení v SAPu
• Vystavování objednávek, příjem a věcná kontrola faktur
• Spolupráce na dalších projektech v oblasti vzdělávání a rozvoje

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání
• Min. 3 roky praxe v oblasti administrativy či personalistiky
• Střední znalost AJ
• Výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
• Velmi dobrá znalost práce na PC
• Znalost SAPu výhodou
• Zájem o oblast HR, ochotu učit se novým věcem
• Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Příležitost účastnit se zajímavých projektů
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo pracoviště: Litvínov

Region: Ústecký kraj

Obor: Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita