Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

Implementátor specializovaného softwaru

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: 1581326F | aktuálnost: 26. 11. 2016

Implementace a podpora ekonomického SW, vedení projektu, zastupování u zákazníka, podílení se na vývoji nových produktů, prohlubování spolupráce se stávajícími klienty, spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme:

Minimálně SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, flexibilitu, komunikativnost, rozhodnost a analytické myšlení, schopnost naslouchat a ochotu pomoci zákazníkům, dobrou znalost práce na PC, orientaci v ekonomické problematice, ochotu k dalšímu vzdělávání, vysoké pracovní nasazení, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Nadstandardní platové ohodnocení dle dosažených výsledků, podílový systém odměňování, možnost osobního a profesního růstu, systém firemních bonusů, práci v mladém kolektivu, silné zázemí stabilní společnosti. Nástup možný ihned.
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis označený IS na adresu: BNSOFT s. r. o.
Bezručova 929/3, 669 02 Znojmo nebo emailem na: jana_rosnerova@bnsoft.cz

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail