Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy

Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11234810728 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Místo výkonu práce:
Lípy č.p. 15
293 06 Kosmonosy
Prvotní kontakt: emailem: ladislav.svoboda@pnkosmonosy.cz
Požadované vzdělání:
- osvědčení o způsobilosti topiče k obsluze nízkotlakých kotlů-možno dodatečně získat po nástupu
- vyučen v oboru elektro, vyhláška č. 50/1978 &4 výhodou
Náplň práce:
- řízení a obsluha kotlů v nízkotlakých plynových kotelnách s automatizovanými regulačními prvky.
- obsluha výměníkových předávacích stanic a klimatizačních zařízení s automatizovanými regulačním prvky.
- řízení a obsluha provozu středotlakého tepelného zdroje na plynná paliva - Certus.
- obsluha a údržba systémů pro čerpání a úpravu vod, dálkové měření a regulaci vytápění.
- montáž, seřizování řídících a regulačních prvků, provádění funkčních zkoušek ve spolupráci s odb. firmou.
- samostatná montáž a opravy potrubí a armatur v kotelnách, příp. strojovnách, včetně provádění zkoušek.
- samostatná montáž a opravy potrubí vodovodů, včetně provádění zkoušek.
Informace na telefonním čísle 607 282 546 (Ladislav Svoboda).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 120 - 16 300 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha