Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Marketing specialist

referenční číslo: 12606 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Hledáte zaměstnání v oblasti marketingu? Správa webových stránek a sociálních sítích Vám není cizí? Nedělá Vám problém používat anglický jazyk?
Pak hledáme právě Vás
Významná strojírenská společnost hledá kandidáta na pozici:
MARKETING SPECIALIST (od 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Příprava marketingových analýz
  • Zpracování business plánu z hlediska marketingové strategie
  • Realizace marketingových kampaní
  • Správa firemních webových stránek a sociálních sítí
  • Sledování vývoje, trendů a novinek v odvětví
  • Účast na výstavách a veletrzích

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – technické, obchodní, marketingové
  • Praxe v oblasti marketingu nebo obchodu
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Pokročilou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Samostatnou práci s vysokou mírou odpovědnosti
  • Možnost profesního rozvoje
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Brno nebo Velká Bíteš

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha