Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby – Zubří – volitelná směnovost

referenční číslo: 155BEBC3 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Hledáte pohodovou práci v čistém prostředí? Neváhejte nám zaslat Váš životopis

Práce vhodná pro maminky s dětmi (možnost upravit pracovní dobu)

MOŽNOST ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU

Náplň práce

Nabízíme:
- Zákonné příplatky
- Osobní ohodnocení
- 25 dní dovolené
- Příspěvky na stravování
- 500Kč výkonnostní bonus
- Nástupní mzda 73 Kč/hod.
- Pohodová práce v čistém prostředí

Náplň práce:
- Opracování gumových výlisků
- Lepení
- Kompletace ochranné masky
- Kontrola
- Balení

Požadujeme:
- Ochotu a chuť pracovat
- Manuální zručnost
- Flexibilitu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis na email: tereza.navrkalova@adecco.com, do předmětu uvádějte přesný název pozice

Kontakt:
ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Tereza Navrkalová
Tel.: 734 444 904

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Zubří

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, obsluha stroje, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty