Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mateřská škola a školní jídelna Kopretinka Olomouc, s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11241810733 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Náplň práce: Výroba a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků. Obsluha skupiny kuchyňských strojů
na výrobu pokrmů. Stanovení technologického postupu a kontroly hotových výrobků. Úprava jatečního
masa, drůbeže a ryb pro kuchyňské zpracování. Organizace a zajišťování doplňujících a úklidových prací, vedení příručního skladu. Odpovídá za správnou přejímku potravin ze skladu, jejich uložení do doby spotřeby. Vyplňuje výdejku potravin a odpovídá za dodržování předepsaných technologických postupů a dávek potravin podle materiálních norem, za jakost, chutnost a zdravotní nezávadnost pokrmů. Odpovídá za čistotu provoz. zařízení, nádobí, výrobních místností a dodržování hygienických zásad, správné hospodaření s energií. Odebírá a řádně zajišťuje vzorky potravin a jídel podle směrnic MZ. Dbá o správné obhospodaření zbytků potravin a likvidaci zbytků jídel. Odpovídá za úpravné podávání a správné rozdělování pokrmů. Odpovídá za zapisování teplot kritických bodů při přípravě a výdeji jídel. Vhodné i pro OZP, absolventy. Pracoviště: Koželužská č.p. 969/9, Olomouc.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 100 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail