Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Servisní technik SW

referenční číslo: 35547 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, společnost, která je odborníkem v oblasti radiační kontroly, ochrany v jaderné energetice, zdravotnictví a průmyslu, měření a řízení technologických procesů, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK SW/BRNO/VAC

Náplň práce:

• Provádění kvalifikovaných oprav a údržby zařízení
• Instalace nových systémů u zákazníků
• Instalace a konfigurace SW
• Testování a kontrola vyrobených zařízení
• Vedení technické a servisní dokumentace
• Školení zákazníků na provádění údržby

Odborné požadavky:

• VŠ/ SŠ vzdělání elektrotechnika
• Znalost elektro, vyhl. 50, paragraf 5 a vyšší
• Znalost databází (Oracle, MS SQL)
• Znalosti sítí
• Znalost MS Windows (pokročilý)
• Znalost Linux (výhodou)
• Znalost PLC (výhodou)

Jazykové znalosti:

• AJ – na komunikativní úrovni, komunikaci se zákazníky
• RJ – výhodou

Ostatní požadavky:

• Schopnost práce v týmu
• Ochota cestovat, tuzemsko i zahraničí
• Řidičský průkaz skupina B
• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní a psychická způsobilost

Nabízíme:

• práci na HPP
• nadstandardně příjemnou tvůrčí atmosféru a kolektiv
• 5 týdnů dovolené
• stravenky
• fond odměn a roční odměny
• dobré finanční ohodnocení

Termín nástupu: dle dohody
Místo pracoviště: Černá Hora u Brna

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera13@karierasro.cz a uvádějte značku 21207/ST.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha