Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Operátor/-ka skladu/ Plzeň - jih

referenční číslo: 36313 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost - dodavatele elektro služeb, hledáme uchazeče na pozici Operátor/-ka skladu.

Náplň práce:
Nakládka nebo vykládka kamionů a komunikace s řidiči
Balení a příprava naložených palet k expedici
Komunikace s kolegy ve skladu i výrobě
Správa skladových dat v počítačových systémech

Požadavky:
Základní počítačové a matematické dovednosti
Chuť k práci ve skladovém prostředí
Týmového ducha, ale musíš být schopný i samostatné práce a rozhodování
Velké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost, přesnost
Zodpovědný přístup k práci
A umět manipulovat se skladovou technikou (paletové a vysokozdvižné vozíky, plošiny, atp.)

Nabízíme:
Práci v přátelském kolektivu, vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
Dotované stravování
Roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu
Produkty zákazníků Sony DADC za zvýhodněné ceny (CD, DVD, BD, PS)
Příspěvek na penzijní připojištění, dovolenou navíc
Zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile
Placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna
Možnost účasti na firemních akcích (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce)
Vstupenky na fotbal, abonentky do divadel

Směny:
Ve skladu pracujeme v nerovnoměrném rozvržení pracovních směn. v nízké sezóně
(leden - srpen) střídáme od pondělí do pátku noční-odpolední-ranní, ve vysoké sezóně
(září-prosinec) střídáme po šesti denním cyklu noční-odpolední-ranní a mezi cykly jsou
vždy 2 dny volna. Rozpisy směn jsou k dispozici k nahlédnutí při výběrovém řízení.

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera05@karierasro.cz a uvádějte značku 36914 /OS/Lip.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha